Keresés

Részletes keresés

GOLAZ111 Creative Commons License 2015.12.20 0 0 398
sexyshoes Creative Commons License 2005.08.01 0 0 397
Akkor gyere a : magassarkú cipő!Ciki fiúként?? topicba

Most is egy 16 centis platform papucs van rajtam :-))
Tomi28 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 396
Pl. ez is...Na ez pl. nem rossz!
Tomi28 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 395

Magam is szeretem, ha egy nő magassarkú cipőt hord a megfelelő alkalmakra, hiszen amellett, hogy arányosabbá teszi az alakját, még a popóját is kerekíti, ami nem hátrány, ugye! Sokkal jobban tetszene a vastag talp-vékony sarok összetétel, de nem ismerek nőt, aki hordaná! Egyértelműen vagy kurvásnak tartják, vagy kijelentik, hogy lehetetlen menni benne!Mi a haverommal egy vállalati bulin kurváknak öltöztünk egy paródia erejéig, akkor volt alkalmam kipróbálni, hát nem tudom! Egészséges férfi létemre úgy siklottam benne, mint a nyíl! Pedig majdnem egy órát rajtam volt a maga 15 centis sarkával és 4,5 cm-es "platójával"! Mindenesetre ezekután tökéletesen megértem azokat a srácokat, akik - hamár a nők nem veszik fel - kénytelenek ezekben a csodacipőkben a saját lábukon gyönyörködni!...

Úgyhogy hajrá!

 

Tom

Cyco Creative Commons License 2003.07.17 0 0 394
ördögpatás. de nekem teccik :))

sexyshoes Creative Commons License 2002.09.23 0 0 393
Hasonló, csak karcsúbb.
Előzmény: Csokis (392)
Csokis Creative Commons License 2002.09.22 0 0 392
Köszi! Pl. ez?
Előzmény: sexyshoes (391)
sexyshoes Creative Commons License 2002.09.22 0 0 391
nézz át a "magassarkú cipő! ciki fiúként??" topikba!! ott van pár link erre nézve
Előzmény: Csokis (390)
Csokis Creative Commons License 2002.09.22 0 0 390
Az milyen? Nincs valahol ilyesmiről kép, mert nem bírom elképzelni. A klasszikus patát -amit még itthon sokan vidáman hordanak-, tavaly Hamburgban már csak egy nagyon szűk kör hordta. A k...k a Reeperbahnon. Teljesen komolyan. Elmentem megnézni, mint hamburgi nevezetességet, és feltűnt, hogy ott a csajok csak azt viselnek. Utána elkezdtem figyelni, és az egész városban senki más nem hordott olyat. Szóval ez volt "mesterségük címere".
Előzmény: sexyshoes (389)
sexyshoes Creative Commons License 2002.09.22 0 0 389
én is most vettem egy magastalpú tűsarkút
erdand Creative Commons License 2001.08.16 0 0 388
Szia! A tűsarkú szandik,még nem mentek ki a divatból,és szerintem nem is mennek ki mostanában!!!Függetlenűl attól,hogy magas a talpa vagy sem.Szerintem kifejezetten csinosak,főleg az amelyik tűsarkú és magastalpú is egyben.
Előzmény: Ellena (387)
Ellena Creative Commons License 2001.08.16 0 0 387
Hála Istennek, ezek a cipők lassan már kimennek a divatból. Legalábbis már kevés lányon látom ilyet...
Taszító egy dolog (privát vélemény). :-)))
Most már traktortalpú-patáscipőket csak azok a lányok megveszik, akik eddig nem engedhették maguknak ezt a "LUXUST" (hi-hi).
Egyébként én meg a sok haverom TECHNOPATA cípőnek nevezzük ezeket.
borzimorzi Creative Commons License 2001.08.16 0 0 386
Kedves Hölgyeim és Uraim, hadd szóljak most a paták védelmében, mert igenis dicséret illeti az ilyet hordó ifjú hölgyeket, akiknek ilyen rendkívüli érzékük van a fair play-hez!

Mert lássuk csak, mi lenne, ha nyáron sima, könnyű bőrszandálban vagy mokasszinban járnának, hidegben meg bőrtalppal varrt kecses, női félcipőben? Ebben az esetben remekül érvényesíthetnék azt az előnyt, amely a plusz súly hiányából, a nádszálkarcsú alakból fakad: olyan táncosan, könnyedén járhatnának, akár a mesebeli tündérek, a villik, a ... hadd ne soroljam. Ezzel szemben abszolút sportszerűen járnak el: tizenéves életkorukból és ideális testsúlyukból eredő extra vonzerejüket csökkentendő felveszik szépen a csótányropikat, amelyeket szinte külön talicskán kellene utánuk vinni. Ettől lesz leginkább orangutánra emlékeztetően nehézkes, szaggatott, kínlódó a járásuk. Így adnak esélyt a magamfajta átlagcsajoknak, akik ugyan már legalább 10 éve nem számítanak tiniknek, de nőként még nem kívánják leírni magukat.

A sarok plusz magasítása és az egyensúlyozási kényszer miatt ezen ezerszer áldott lábbelikben úgy előrecsúszik a lábfejük, hogy a lábujjaikkal kétségbeesetten kell kapaszkodniuk a cipőbe: ettől lesz jó vastagon bőrkeményedéses a talpuk és ettől képződnek az eladdig tökéletes, gömbölyű borsóra emlékeztető utolsó ujjpercekben végződő, szexi lábujjaikból ronda, alul bőrkeményedésből kialakult éles karommal felszerelt kalapácsujjak. Arról nem is beszélve, hogy a magas sarok a súlypontjukat is feljebb tolja, a lábboltozatot természetellenes pózba kényszeríti és ennek folyományakánt a csípőízületet más szögbe állítja, a gerincet pedig görbíti, ahogy azt kell és ahogy azt az ortopéd orvosok olyan alaposan el tudják magyarázni... Arról nem is beszélve, hogy optikailag, arányában rövidebbnek tűnik a combjuk, mint az alsó lábszáruk! Az már a pasik baja, ha közülük többen a hosszú combú bombázókra buknak...

Ez igen! Ez igazán minden tiszteletet megérdemel! Nekik köszönhetem, hogy így 30 körül, jó pár + kilóval súlyosbítottan is kellemesen, büszkén mosolyogva, egyenes derékkal közlekedhetem és nem kell magamat banyának éreznem, hiszen nem nézek ki annyival öregebbnek és csúnyábbnak a tiniknél, amennyivel akkor lennék csúnyább, ha ők nem ilyen sportszerűen járnának el, hanem maradéktalanul kihasználnák üde, karcsú, a férfiak számára rendkívül vonzó testük természetes adottságait!

Hozsánna Néked, Patacipő! Éljen és virágozzék az Erotikus Vonzerőt Életkortól és Testtömegtől Függetlenítő Egyesült Csótányroppantó Királyság Egységfront, az EVÉTFECSKE! Evviva!

Legmélyebb 10telettel:
b

SzigDani Creative Commons License 2001.08.15 0 0 385
Na álljon meg a Zetor, mert itten van 1 kis bökkenő: milyen micsodát vágnak le honnan? Pici agyam helye meg a májam sem érti eztet!:(

SzigDani

erdand Creative Commons License 2001.08.14 0 0 384
Én nem utálom!Én is hordok ilyet!
Előzmény: tklacika (382)
division by zero Creative Commons License 2001.08.14 0 0 383
azt meg pláne...
Előzmény: tklacika (382)
tklacika Creative Commons License 2001.08.14 0 0 382
És amelyiknek levágták a pántját?
Előzmény: division by zero (381)
division by zero Creative Commons License 2001.08.14 0 0 381
én speciel utálom a papucsokat...
bár a traktortalpnál még mindig jobb...
erdand Creative Commons License 2001.08.14 0 0 380
Na látod! Ez a női logika!
Előzmény: tklacika (379)
tklacika Creative Commons License 2001.08.14 0 0 379
De!!! Szerintem is jól néz ki,meg erotikus meg minden,de ilyen papucsot lehet kapni a boltban kész állapotban is.
Előzmény: erdand (378)
erdand Creative Commons License 2001.08.14 0 0 378
Szia Lacika!!! Miért?Neked nem ez nem tetszik?
Előzmény: tklacika (377)
tklacika Creative Commons License 2001.08.14 0 0 377
Ez a pántlevágás most valami új divat?Az én barátnőm is ezt csinálta az egyik szandáljával,és kérdésemre,hogy miért vágja le a szijjat a szandáljáról,csak annyit vállaszolt,hogy igy jobban néz ki.Vagy csak én nem értem a női logikát?
Edina 6 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 376
Szia Kriszti!
Az én barátom azt mondta,hogy igy sokkal dögösebb lett az a szandim amelyiknek levágtam a pántját.Igy most felvehetem majd bokaláncal is,mert nem akad bele a csatja.A múlt nyáron mig rajta volt a pánt, képtelenség volt bokaláncal hordani.
Előzmény: Christyna (375)
Christyna Creative Commons License 2001.02.10 0 0 375
Hi!
Edina!Tényleg bejött az ötleted! Levágtam az egyik tűsarkú szandimról a pántot és tök csinos lett! És nem is nem is nehéz benne menni egyáltalán!!!A barátom először azt mondta,hogy megvagyok őrűlve de amikor meg látott benne azt mondta,hogy tényleg csinos!
CICA Creative Commons License 2001.02.09 0 0 374
hihi :)))))))) énis levágom a bakancsom tetjét....tök jó lesz :DDDDDDDDDDDDD
az új divathóbort: a traktorpapucs :DDDDDD ebben sokkal könnyebb lesz a bokatörés! nem akadályoznak a szíjak, pántok, amik tartanák a bokát!
epedve várom a nyarat :DDDDDDD fotógéppel a kézben! :))))))))))))))))
Christyna Creative Commons License 2001.02.06 0 0 373
Hi!
Köszönöm az ötletet Edina!Ez nem is hülyeség! Van három pár magassarkú,magastalpú szandim,amik már
nyárra úgy is kimennek a divatból.Vagy már ki is
mentek,de papucsként még tényleg divatosak lehetnek. Ezt kiprobálom én is!
Edina 6 Creative Commons License 2001.02.04 0 0 372
Sziasztok!

Edina vagyok! Imádom a magassarkú szandikat és
cipőket.Tegnap véletlenül a neten olvastam egy
jó ötletet http:www.freeweb.hu/labak. A forumban
egy srác arról ir,hogy a barátnője levágta a szandálja pántját. Gondoltam kiprobálom én is.
Van egy magassarkú lakk szandim /már csak volt/,
levágtam a pántját és nagyon aranyos papucs lett
belőle.A nyáron úgy is nagy divat lesz a magassarkú papucs és ilyen csinos papucsot
nem nagyon láttam még boltban, vagy csak nagyon
drágán.

CICA Creative Commons License 2001.02.02 0 0 371
ez a csaj balettos lehet...alapból spicc... :))))))) igen, érdekes lenne erről egy olyan fotót is látni, ahol a viselője ÁLL. ( ne legyenek túlzottt elvárásaink..busz után futás, meg lépcsőmászás, meg ilyen józan embernek nem való mulatságok :))))) lássuk csak szimplán, hogy meg tud-e állni benne...vagy akik ilyeneket viselnek, azok tényleg csak fekve dolgoznak? =:)))))))))))
Előzmény: lasagne (369)
Bőrsárkány Creative Commons License 2001.01.04 0 0 370
Elnézegetném,hogy futnak egy busz után...:-D
Előzmény: lasagne (369)
lasagne Creative Commons License 2000.12.20 0 0 369
Na meg találtam. De ebbe szerintem csak fekve lehet járni. Maximum a konyháig. Várom a nők véleményét. Ja és ezt 500 dollárért (150000 huf)árulják a neten.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!